11/18/12 00:04

Цървена звезда победи Партизан с 3:2 в първенството на Сърбия

Цървена звезда победи с 3:2 Партизан в мач от 13-я кръг на футболното първенство на Сърбия.
Гостите от Партизан откриха резултата в 9-ата минута чрез Митрович. В 14-ата минута домакините изравниха с попадение на Касалица. Две минутни по-късно отборът на Партизан отново бе напред в резултата, след като Йованович си отбеляза автогол. В 49-ата минута Миливоевич изравни, а в 75-ата минута Милияш донесе победата на Цървена звезда.
За Цървена звезда това е девета победа за сезона. Партизан регистрира втора загуба. С победата Цървена звезда намали преднината на върха в класирането на Партизан на пет точки.
Българският футболист Иван Иванов бе титуляр за Партизан и направи поредният си силен мач за отбора.