11/21/12 21:02

Габрово отстрани Бърно за Чалъндж къп

КВК Габрово преодоля втория кръг на европейския клубен турнир по волейбол за мъже Чалъндж къп. В среща-реванш българският отбор спечели с 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:14) у дома срещу Бърно (Чехия). Пред близо хиляда зрители Габрово изгуби драматично първия гейм с 23:25, но в следващите три части домакините се представиха отлично в нападение и закономерно успяха да се поздравят с нова победа. Първата-среща преди седмица, играна в Чехия, завърши с победа за габровци отново с 3:1. С 20 точки Станислав Петков стана топреализатор на мача, п...