11/21/12 22:19

Рилски спортист допусна загуба в Балканската лига

Рилски спортист загуби със 74:84 като гост на Теодо (Черна гора) в среща от група "Б" на Балканската лига по баскетбол. Двубоят беше равностоен в първите три части, а малко преди края на третата четвърт домакините дръпнаха в резултата с шест точки, а пък след 30 минути водеха с пет. Три минути след началото на последния период Теодо вече беше напред с 10 точки, а малко след средата й дръпна със 17 и в крайна сметка си осигури успеха. За самоковци най-резултатен беше Христо Захариев със 17 точки, а Станислав Славейков добави още 14 точки. З...