11/22/12 23:57

Щутгарт посрами Стяуа насред Букурещ

Отборът на Щутгарт нанесе една от най-тежките загуби на румънския Стяуа в европейските клубни турнири. В мач от група Е на Лига Европа Щутгарт се наложи с 5:1 насред Букурещ. Унижението за Стяуа бе пълно предвид факта, че румънският тим оглавява временното класиране в групата. Гостите от Германия решиха всичко в своя полза още през първата част, когато паднаха четири от попаденията в мрежата на домакините. Щутгарт започна головата си фиеста още в петата минута. Тасчи откри за Щутгарт, а дванадесет по-късно Харник покачи на 2:0. Слисани от бурн...