11/24/12 22:54

„Лудогорец“ (U17) отстъпи на „Пирин 2001“

„Лудогорец“ отстъпи на „Пирин 2001“ (Благоевград) в дербито на Елитната група до 17 години. Двубоят определи кой ще завърши есенния полусезон на второ място в класирането. През първото полувреме играта между двата тима бе равностойна, но без особено опасни положения и пред двете врати. През втората част на мача обаче момчетата на Милан Чирич пропуснаха възможности да отбележат, гостите обаче бяха точни при двете сериозни опасности пред вратата на Шоколарев, те се случиха през 5 минути, головете вкараха Димитър Барбулов и Радослав Джамджиев...