11/24/12 15:30

Петев: Лесните голове, които пуснахме в първия мач, натежаха

Старши треньорът на Лудогорец Разград Ивайло Петев коментира след отпадането на тима от Купата на България, че лесните допуснати голове в първия мач срещу ЦСКА, са коствали успеха на шампионите. „Играхме по-добре през втората част. Като цяло мачът че на средно ниво. Жалко е, че не създадохме достатъчно положения за гол. През първата част имахме една отлична ситуация, но наш състезател закъсня. Лошо е, когато отпадаш,“ отбеляза Петев. За това, че Лудогорец игра около час с човек повече и въпреки това не успя да отстрани ЦСКА, Петев добави: „Не с...