11/24/12 15:25

ЦСКА детронира Лудогорец със загуба

Отборът на ЦСКА детронира носителя на Купата на България Лудогорец и се класира за осминафиналите на турнира. Шампионът от Разград се наложи с 1:0 пред 5000 зрители на националния стадион „Васил Левски“, но заради победата си с 2:1 в първия мач и повече голове на чужд терен, „червените“ продължават напред. Двата тима приключиха мача в числено намалени състави, след като Присо бе изгонен още в 18-ата минута за удар без топка, а Кейсара от Лудогорец получи втори жълт картон късно през второто полувреме. Двубоят на стадион „Васил Левски“ започна д...