11/28/12 23:45

Ялов Челси и във втория мач на Бенитес, Бербо и ко устискаха 0:0 в дербито

Челси изравни антирекорда си от шест поредни мача без победа в Премиършип, след 0:0 срещу Фулъм в дербито на Югозападен Лондон. Димитър Бербатов изведе гостите от Фулъм на „Стамфорд бридж“ с капитанската лента, и игра пълни 90 минути в много силен мач в дефанзивен план за „котиджърс“. Челси не може да вкара гол вече втори пореден мач под ръководството на новия си наставник Рафаел Бенитес, след като направи 0:0 и през уикенда. „Сините“ не са отбелязвали вече в три срещи, ако се брои и поражението от Ювентус в Шампионската лига. В 16-та минута фе...