12/01/12 23:25

"Байерн" и "Дортмунд" не се победиха - 1:1

В супер дербито на Германия „Байерн Мюнхен” и „Борусия Дортмунд” завършиха тривиално - 1:1. Мачът започна с протест на публиката срещу нови мерки за сигурност, които се въвеждат в Германия за посещение на мачове. Веднага след почивката един фен дори успя да пробие охраната и да потича по терена, развявайки фланелката си и показа, че допълнителните мерки за сигурност явно не са достатъчно сериозни. Първо полувреме В първите минути двата отбора тръгнаха с идеята за малко по-предпазливо начало, но Бадщубер разчупи статуквото с нескопосано връщане към Нойер, което за малко не доведе до гол за „Дортмунд”. Това даде импулс на играта и „Байерн” на два пъти можеха да вкарат, но Суботич предотврати най-опасното положение с безупречен шпагат. &bdquo...