12/02/12 09:28

Познато - "Реал" отново би "Атлетико"

В мача на вечерта в Испания отборът на „Реал Мадрид” спечели сравнително леко с 2:0 срещу „Атлетико Мадрид”. Първо полувреме Срещата започна равностойно, като „Атлетико” дори изглеждаха малко по-опасни, но всичко се обърна в 15-тата минута, когато Кристияно Роналдо завъртя чудесен пряк свободен удар и препарира Куртоа – 1:0 за „Реал”. Голът окрили белите и те натиснаха по познатия начин „дюшекчиите”, които само се защитаваха и почти не задържаха топката за по-дълго време. Чисти положения за „Реал” обаче нямаше и постепенно дербито взе да се превръща в състезание по ритане и въргаляне по терена, като всеки от двата отбора се мъчеше да изкара картони на играчи от другия с артистични гърчове. Именно така Фалкао...