12/08/12 12:10

Разходка във Футболна Европа

Здравейте, уважаеми читатели на Actualno Отново дойдоха почивните дни и отново е време да хвърлим един поглед на най-интересните мачове в големите първенства на Европа. На вашето внимание предлагаме три двубоя от днешния ден, които заслужават да им бъде отделено внимание, а за утрешния ден очаквайте обзор на нови две дербита. „Щутгарт” – „Шалке 04”, 16:30 часа Седмият срещу четвъртият в Бундеслигата – това е мачът на кръга в Германия. И определено всякакви прогнози тук са крайно рисковани. Като моментна форма „Щутгарт” изглеждат в по-добро състояние – с 3 победи в последните си 5 мача. Отборът от града на „Мерцедес” обаче не е толкова стабилен, особено като домакин – „Щутгарт” има почти двойно по-малк...