12/09/12 15:59

Манчестър Сити - Уейн Рууни 0:2!

Манчестър Юнайтед поведе с 2:0 на Сити в градското дерби от Висшата лига. Уейн Рууни завърши страхотна контра за гостите, които излязоха напред в резултата в 16-та минута. Отново нападателят бе точен в 29-та минута, когато завърши поредна бърза атака на гостите. -- Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини разчита на своенравния Марио Балотели в атаката на тима за изключително важния мач срещу Юнайтед. Италианският национал бе предпочетен от специалиста за титулярния състав на „гражданите“. Роберто Манични е предпочел да включи в атаката на ...