12/09/12 08:55

"Рома" закова "Фиорентина" в зрелищен мач

В изключително красив мач тимът на „Рома” надделя с 4:2 на „Фиорентина”. Срещата започна взривно, като в първите двайсет минути бяха вкарани три гола. „Рома” откри с гол на Кастан още в 7-та минута, но Виола реагира бързо и изравни в 14-тата с попадение на Ронкалия. Попадението беше пример за недобрия синхрон на римляните в защита - то дойде след центриране от фаул, като червените тръгнаха да правят изкуствена засада, но се провалиха и позволиха на трима играчи на "Фиорентина" да излязат сами срещу Гойкоечея. След само пет минути обаче вечният Франческо Тоти, който изигра страшно силен мач, препарира вратаря на виолетовите Вивиано за 2:1. До края на полувремето положенията следваха едно след друго, като тандемът Тоти-Дестро правеше чудеса на терена и &...