12/12/12 10:08

Мизерията за Лейкърс няма край (видео)

Отборът на "Лос Анджелис Лейкърс" продължава с мизерното си представяне в НБА, като инкасира трета поредна загуба - този път от тима на "Кливланд Кавалиърс". Отново Кобе Брайънт беше най-резултатен в мача - 42 точки, а центърът Дуайт Хауърд наниза 19 точки и направи 20 борби, но от фаул едва докара над 50% успеваемост - 13 вкарани от 22 опита. Показателно обаче е, че Брайънт беше с 57,1% стрелба от игра, докато всички останали от Лейкърс не надвишиха 32%. Именно липсата на отборна игра води и до големите проблеми за езерняците. За Кливланд най-резултатен беше Кайри Ървинг - 28 точки и 11 асистенции. Това беше първият му мач след като пропусна цели 10 срещи заради контузия. Именно неговото представяне през първото полувреме, когато наниза 14 точки, даде аванс от 54:39 точки на почивката. ...