12/12/12 19:21

Феновете на Левски прекратиха мача с Олимпиакос

Двубоят между Левски Волей и гръцкия Олимпиакос от 1/16 финалите на "Чалъндж къп" бе прекратен при резултат 1:1 гейма и 9:8 в полза на гостите в третия. Олимпиакос спечели първия гейм с 27:25, а Левски изравни след 25:22 във втория. Агитката на Левски възпламени факли в зала „Христо Ботев“, след което започна да мята предмети по посока на игрището, включително бутилки с вода. Публиката скандираше „продажници“ по адрес на ръководството, визирайки съмнително изгубения двубой от Тампере във Финландия. След консултации със съдиите, тимът от Пирея н...