12/15/12 19:48

“Берое” громи и в Мездра

“Берое” победи с 4:1 “Локомотив” (Мз) като гост и се класира за 1/4-финалите на Купата на България с общ резултат 8:1.
Райнов откри за старозагорци в 10-ата минута на заснежения терен в Мездра. В 49-ата Христов удвои преднината, но в 51-вата Каменов намали резултата. В 81-вата Райнов матира вратаря на “Локомотив” Левашки, реализирайки втория си г “Берое” победи с 4:1 “Локомотив” (Мз) като гост и се класира за 1/4-финалите на Купата на България с общ резултат 8:1. Райнов откри за старозагорци в 10-ата минута на заснежения терен в Мездра. В 49-ата Христов удвои преднината, но в 51-вата Каменов намали резултата. В 81-вата Райнов матира вратаря на “Локомотив” Левашки, реализирайки втория си г