12/15/12 10:32

Лейкърс най-после взеха победа (видео)

Отборът на „Лос Анджелис Лейкърс” най-сетне успя да вземе победа, при това като гост. „Езерняците” надделяха със 102:96 над „Вашингтон Уизърдс”. Победата на „Лейкърс” дойде доста трудно, като в третата част играта на тима не вървеше и Майк Д Антъни взе прекъсване. В него треньорът буквално се накрещя на звездите си и те измъкнаха срещата. За „Лейкърс” най-резултатен отново беше Коби Брайънт с 30 точки, като Брайънт игра в целия мач, макар това да беше доста рисковано предвид проблемите му с гърба. Той вкара едва 9 от 29 опита от игра, но закова 11 от 13 опита от фаул линията. За „Уизърдс” Картие Мартин вкара 21 точки. „Лейкърс” остават 12-ти на Запад с баланс 10 победи и 14 загуби, докато „Уизърдс&...