12/15/12 16:07

Медия Юнайтед завърши годината с реми

Сборният журналистически тим Медия Юнайтед завърши календарната 2012 година с равенство 4:4 в мач от третия кръг на Зимния турнир "Вила Марк" организиран от Българската асоциация за мини футбол. След две победи на старта на надпреварата журналистите направиха зрелищен мач с обединения тим Магнус-БНС 33. Преди този двубой двата тима бяха начело на поток Бирмингам с по два успеха. През първото полувреме Медия Юнайтед пропусна един куп голови положения преди Ясен Тошев (Спортал) да отбележи първия и единствен гол за първата част. В началото на вто...