12/18/12 19:15

Левски не успя да спре Нефтохимик, бургазлийки взеха 11-а поредна победа

Баскетболистките на Левски не успяха да спрат победния ход на Нефтохимик 2010 в зала „Универсиада”. Двубоят от 13-я кръг на Националната лига при дамите завърши при резултат 78:69 (28:9, 15:21, 21:17, 14:22) точки в полза на гостенките, като това бе 11-та поредна победа от началото на първенството за състава воден от старши треньора Петко Маринов. Нефтохимик стартира ударно и с много точна стрелба в началото дръпна с 28:9 точки след първата четвърт. „Сините” не успяха да отговорят на темпото на съперника в първите минути и до края на мача им бе...