12/23/12 17:45

Лейкърс с четвърта поредна победа в седмицата преди празниците

Отборът на „Лос Анджелис Лейкърс” записа четвърта поредна победа в НБА и вече е само на един успех разстояние от това да изравни баланса си победи – загуби. В момента той е 13 на 14. „Голдън Стейт” пък на пето място в Западната конференция с баланс 18 победи и 10 загуби, но записаха 18-та загуба в последните 19 мача с „Лос Анджелис”. „Лейкърс” успяха да вземат победа при гостуването на „Голдън Стейт Уориърс” със 118:115 след продължение. Голямата новина за езерняците беше завръщането на новия им плеймейкър Стив Неш, който влезе в игра след като пропусна 24 мача. Неш дори започна като титуляр, записвайки 12 точки и 9 асистенции, като вкара и последния кош в срещата, който подпечата победата на неговия отбор. За победителите...