12/24/12 09:46

Манчестър Юнайтед изкара тежък ден в Уелс

В изключително интересен мач от 18-ия кръг на Премиершип „Манчестър Юнайтед" не успя да прекърши коравия тим на „Суонзи” и се задоволи с равенство – 1:1, което се покри с прогнозата на Actualno. Срещата започна с по-активна игра на „Суонзи”, но без да има някакви особени положения за уелския тим. И точно както става често, „Манчестър Юнайтед” поведе в резултата при уж изравнено съотношение на силите на терена. Голът дойде в 16-тата минута след центриране от корнер и удар с глава на Евра в десния ъгъл на вратата на домакините. Попадението разколеба леко домакините и бързо-бързо „Юнайтед” можеше да вкара втори гол, но удар на Ашли Йънг беше спасен със страхотен рефлекс от Ворм. „Суонзи” се върна в мача половин час сле...