12/27/12 09:30

Мениджърът на Фулъм не е доволен от вчерашният 1:1 със Саутхемптън

Мартин Йол, мениджърът на Фулъм, заяви че е останал недоволен след вчерашното равенство 1:1 с тима на Саутхемптън. Резултата беше открит от Димитър Бербатов с гол в 8-ата минута, това прекъсна серията „без гол” за футболиста в последните седем двубоя за лондончани. След остро центриране по земя отдясно на Саша Ритер, вратарят на гостите отклони топката с върха на пръстите си, но тя попадна в краката на българина, който от 6-7 метра нямаше как да сгреши пред опразнената врата. Йол определи като "не най-умното нещо" свалянето на фланелката на Димитър Бербатов при гола му за 1:0 в самото начало на срещата. На втората фанелка отдолу пишеше "Запазете спокойствие и ми подавайте топката"