01/10/13 09:37

Челси отново се изложи във важен мач

Дори идването на топстрелеца на „Нюкасъл” Демба Ба на „Стамфорд Бридж” не помогна на „Челси” да излезе от зоната на невзрачните представяния и лондонският тим падна у дома с 0:2 от „Суонзи” в турнира за Купата на лигата в Англия. Мачът беше първа среща от полуфиналите на турнира. Големият грешник за сините стана Бранислав Иванович, който подари и двата гола за гостите от Уелс. И при двете попадения, дело на Мичу и Дани Греъм, Иванович извеждаше голмайсторите с майсторски пасове, сякаш не е защитник на „Челси”, а най-малко плеймейкър на „Суонзи”. Иначе сините почнаха по-силно мача, но за пореден път яловият Фернандо Торес не успя да материализира усилията на съотборниците си. В игра през второто полувреме се появи и Д...