01/15/13 21:10

Тренто допусна загуба в Шампионската лига

Италианският Трентино Диатек (Тренто) загуби с 2:3 (21:25, 23:25, 25:20, 25:17, 12:15) гостуването си на руския Динамо (Москва) в първи осминафинален плейоф от Шампионската лига, съобщава bgvolleyball.com. Домакините започнаха отлично и не оставиха никакви шансове на съперника в първите два гейма, като главни действащи лица бяха Павел Круглов и полският реализатор Бартош Курек. Атаката на Динамо бе на много високо ниво, а блокадата на Трентино не бе перфектна в тези две части. Надмощието на руския гранд бе толкова голямо и при едно от последнит...