01/19/13 18:55

Давид Силва посече Бербо и Фулъм

Фулъм с Димитър Бербатов сред титулярите не успя да изненада шампиона на Англия Манчестър Сити и падна с 0:2 при гостуването си на „Етихад“ от 23-ия кръг. Лондончани предложиха твърде малко в офанзивен план, което попречи и на българина да покаже своята класа, докато от другата страна много силен мач изигра Давид Силва. Испанският плеймейкър бе моторът в атаките на „гражданите“, а с двата си гола доказа, че вече се завръща към познатата си форма. Всичко тръгна лошо за гостите още във втората минута, когато след неубедителна  намеса на Марк Швар...