01/21/13 08:24

Джулия Сотирова от КК "Шурикен" със злато от Гранд при "Хърватска"

Джулия Сотирова завоюва І място при 16-17 годишните, категория до 53 кг. на провелото се Гранд при Хърватска 2013. Този турнир беше и проверка за предстоящото Европейско първенство в Коня, Турция. Участваха над 1000 каратеки от 20 страни в Европа. От Карате Клуб "Шурикен " участваха трима състезатели от разширения състав на националния отбор. Джулия Сотирова изигра четири срещи, като безапелационно победи своите опонентки. Веселин Димитров се класира V при мъже до 21г., кат.до 68кг, като в битката за трето място загуби от състезател на домакини...