01/21/13 11:34

Моуриньо и Роналдо се скараха, но Реал лети напред

Скандалът между треньора на „Реал Мадрид” Жозе Моуриньо и голямата звезда на Белия балет Кристияно Роналдо не е просто слух, а действителност. Това стана ясно от признание на мадридския клуб и от интервюта на други играчи на „Реал”. Сблъсъкът на две от най-влиятелните фигури в световния футбол обаче явно повлия добре на „Реал”, който буквално унищожи „Валенсия” s 5:0 в последния мач от 20-ия кръг на испанското първенство. Всичко в срещата, която трябваше да е дербито на кръга, беше решено през първото полувреме. Тогава Роналдо и Анхел Ди Мария вкараха по два гола, а Гонсало Игуаин откри резултата в мача. Отзивите за мача са категорични – „Реал” изигра толкова бляскаво първо полувреме, колкото не беше правил за цял сезон. ...