01/23/13 22:11

Мароко и Кабо Верде не се победиха, но прекъснаха головата суша

Мароко и Кабо Верде не излъчиха победител в срещата помежду си от група А от турнира за Купата на Африканските нации и разделиха точките с равенство 1:1. Малко изненадващо играчите на Лусио Антунес откриха преди паузата, но след нея мароканците показаха по-добра игра и на свой ред стигнаха до първия си гол в шампионата. Така след първите два кръга домакините от Южна Америка оглавяват класирането с 4 точки и изглеждат като фаворит за първото място, докато равенството дава шанс на останалите три отбора също да се преборят за място на четвъртфинал...