01/23/13 19:03

Южна Африка на крачка от 1/4-финалите в Купата на Африканските нации

Националният отбор на Южна Африка взе много важна победа с 2:0 срещу Ангола и почти си гарантира класиране в следващата фаза на турнира за Купата на Арфиканските нации. С по едно попадение във всяко от полувремената домакините най-сетне прекъснаха сушата в група А на турнира, където след първия кръг бяха регистриране две нулеви равенства. „Бафана бафана“ доминираше почти през целия двубой, като успя да открие резултата в 30-ата минута, когато централният бранител Сиябонга Сангвени се разписа с красиво воле. След почивката резултатът удвои резер...