01/24/13 08:18

Суонзи на финал за Купата на лигата в Англия

Уелски отбор ще играе на финала за Купата на лигата на Англия. Това стана факт след като "Суонзи" удържа нулево равенство като домакин на "Челси" и след успех с 2:0 на "Стамфорд Бридж" се класира за последния мач в турнира, където ще играе с четвъртодивизионния "Братфорд". Мачът снощи беше определено скучноват, като "Челси" определено не знаеха как да преодолеят по-сгъстената отбрана на "Суонзи" и да вкарат гол. Връх на безсилието им беше червения картон на белгийския талант Еден Азар в 84-тата минута. Тогава Азар се опита да вземе по-бързо една топка, която беше излязла от игра, но един от подавачите я задържа и двамата буквално се задърпаха за кълбото. Изнервеният белгиец не издържа и ритна момчето, което му донесе мигновен червен картон. От семейството на юношата заявиха, че няма да п...