01/24/13 07:52

“Хасково 2009″ с победа в първата си контрола преди пролетта

Снимка: архив

„Хасково 2009” записа победа още в първата си контрола от подготовката за втората половина от шампионата във В Югоизточна група.  Отборът воден от старши треньора Димчо Марков победи като гост домакините от „Димитровград ” с 3:0. Срещата се игра на стадион „Раковски” вчера следобед, а двамата треньори я използваха за да проверят нивото на отборите преди важните сблъсъци от пролетния полусезон, който започва на 2- ри март. И трите гола за гостите бяха отбелязани след почивката. Първо в 47- та минута се разписа Йордан Василев. В 80- та таранът на хасковлии Юлий Шекеров успя да матира димитровградчани и удвои резултата. Класическото 3:0 бе оформено в края на мача от младокът Петьо Николов.

В двубоя участие взеха двете нови попълнения на хасковлии Костадин Гаджалов и Станимир Баев, които дойдоха съответно от “Етър” Велико Търново и “Хеброс” Харманли.