01/25/13 23:49

Кризата в Астън Вила се задълбочава, Милуол изхвърли бирмингамци за ФА Къп

Безобразното представяне на Астън Вила през сезона продължава с пълна сила. След срама от Брадфорд Сити за Купата на Лигата, бирмингамци бяха изхвърлени и от турнира за ФА Къп. В мач от четвъртия кръг на надпреварата, Вила не успя да удържи равенството срещу Милуол, допускайки поражение с 1:2 на стадион „Дъ Ден“. Двата тима изиграха равностоен двубой, но гостите от Вила допуснаха попадение две минути преди края, което ги лиши от преиграване на собствения „Вила Парк“ в Бирмингам. Тимът на Пол Ламбърт поведе в резултата в 22-ата минута, когато Да...