01/26/13 13:47

СНИМКИ: Първи мач без гол за Ботев Враца, Пирин удържа хикс

Ботев Враца не успя да запише победа за първи път от началото на зимната си подготовка, след като не вкара гол на Пирин Благоевград и завърши 0:0. По програма, врачани трябваше да играят днес със Славия, но столичани съкратиха лагера си в Сандански, заради лошите атмосферни условия в южния български град. На изкуствения терен на едно от игрищата в Сандански, Ботев и Пирин изиграха тежък мач, без някой от двата състава да демонстрира надмощие. През първото полувреме Коконов имаше няколко по-интересни възможности да открие р...