01/30/13 15:27

Равенство 1:1 между Славия и Ботев Враца

"Славия" и "Ботев Враца" не се победиха и завършиха наравно 1:1 в приятелска среща, която се игра в София, предаде БГНЕС. Това бе втора контрола за "белите" през зимната им подготовка, като опитният Тодор Янчев дебютира за столичани, а Франц Бертен вкара първия си гол с екипа на най-стария столичен тим. През първото полувреме превъзходството беше изцяло на страната на домакините, но пропуски направиха Радослав Василев на два пъти и бившият капитан на ЦСКА Тодор Янчев. В началото на втората част влезлите в игра футболисти на домакините не успяха да наложат натиск срещу Ботев и отборът, воден от Тони Здравков, се възползва от грешките в защитната линия на Славия. В 57-ата минута бившият футболист на столичани Иван Коконов се измъкна и с удар отблизо откри резултата за 0:1. В 73-...