01/31/13 12:50

Маями спечели дербито с Бруклин, Лейкърс се върнаха към загубите

Шампионите от „Маями Хийт” прекъснаха серията от осем поредни победи като домакин на „Бруклин Нетс” и постигнаха успех с убедителното 105:85 в гостуването си на втория отбор на Ню Йорк. Над всички отново блесна Леброн Джеймс, който вкара 24 точки, овладя 9 борби и даде 7 асистенции. Другият лидер на „горещите” Дуйен Уейд, който ще започне като титуляр за отбора на Изтока в Мача на звездите заради контузията на Раджон Рондо, вкара 21 точки. Успехът затвърждава първото място на „Маями” на Изток с баланс от 29 победи и 13 загуби, а „Бруклин” са четвърти с баланс от 27 победи и 19 загуби. Междувременно „Лос Анджелис Лейкърс” набързо забравиха добрите последни дни и затвърдиха положението си на трагичен гост след като ...