02/01/13 18:10

ЦСКА на Йешич най-после спечели

ЦСКА успя да спечели първа победа под ръководството на новия си треньор Миодраг Йешич, след като надделя с 2:1 над австрийския отбор "Вакер Инсбрук". Головете за червените вкараха Мишел Платини през първото полувреме и Илияс Кириакидис от пряк свободен удар през второто полувреме. "Вакер" изравни чрез Карлос Гонзалес преди Кириакидис да вкара втория гол за червените. Гонзалес можеше да изравни отново в следващата атака, но Божидар Стойчев спаси удара му, предаде bTV. ЦСКА игра в титулярен състав през първата част, като тогава Мишел Платини и Мартин Камбуров водеха червената атака и показаха добър синхрон. Редактор: Ивайло Петров