02/09/13 22:48

Балкан се поизмъчи за победа над младежите

Отборът на Балкан спечели гостуването си в София на TESY България (20). Зелените от Ботевград надиграха младежите с 84-69 и така излязоха на трето място в Булсатком НБЛ. Тимът вече е с 11 победи и 5 загуби, като така се изравни с Рилски спортист. Ботевградчани обаче имат предимство, тъй като спечелиха двата директни мача между отборите. Младежите остават последни без успех от 16 мача, предаде bgbasket.com. Балкан започна по-добре и поведе, но със серия от 11-2 за край на първата част, тя завърши с аванс от 2 точки за младежите. Във втората гост...