02/09/13 22:33

КВК Габрово загуби от Арда Кърджали

Арда (Кърджали) изненада КВК Габрово и си тръгна с победа от  зала „Орловец". Възпитаниците на Иван Халачев имаха изключително силен съботен следобед и се наложиха с драматичното 3:2 (25:18, 15:25, 21:25, 25:20, 15:13) над домакина си. Така вече в Арда се радват на две поредни победи в Суперлигата на България, пише bgvolleyball.com. Двата отбора започнаха равностойно срещата и резултатът се движеше точка за точка до 14:14, когато гостите съумяха да реализират пет поредни точки срещу само една за съперника си. Тази мини серия осигури и гейма ...