02/09/13 21:05

Ювентус показа кой е господарят в Италия

В първи мач от 24-ия кръг на Серия А шампионите от "Ювнетус" надделяха без особени проблеми над "Фиорентина" с 2:0 и по този начин показаха ясно, че нямат намерение да се отпускат и да позволят да бъдат застигнати от "Наполи". И двата отбора влязоха много смело в мача, като „Ювентус” веднага приложи обичайната си тактика – преса дълбоко в полето на противника и умело разпределяне на играта чрез Андреа Пирло, когато топката е притежание на бианконерите. Положенията не закъсняха – още в 8-та минута Маркизио за една бройка не откри резултата, а малко по-късно Вучинич беше изведен много хитро от пряк свободен удар сам срещу Емилиано Вивиано, но вратарят на „Фиорентина” спаси. Стефан Лихтщайнер също тества Вивиано със силен удар. От своя страна „Фиор...