02/12/13 10:15

Сан Антонио узакони превъзходството си в НБА с победа над Чикаго

Отборът на „Сан Антонио Спърс” показа защо води убедително в редовния сезон на НБА и без три от големите си звезди в лицето на Тим Дънкан, Тони Паркър и Ману Джинобили се справи с убедителното 103:89 с „Чикаго Булс” и то като гост. В осъствието на големите имена за „шпорите” изпъкна Каухи Леонард, който вкара 26 точки със стрелба 52% от игра. За „Булс” най-много точки вкара Нейт Робинсън – 20. „Спърс” поеха водачеството в резултата още през втората четвърт и така и не го изпуснаха до края на мача. Именно в тази част „Булс” направиха редица грешки и показаха, че не са се подготвили максимално за срещата. Отделно „Спърс” вкараха 50% от стрелбата си от тройката, а „Булс” едва 16%. „С...