02/13/13 22:30

Манчестър Юнайтед си тръгна с равенство и гол на чужд терен от Мадрид

В първи и доста напрегнат мач от осминафиналите на Шампионската лига отборите на "Реал Мадрид" и "Манчестър Юнайтед" завършиха при равен резултат - 1:1, като определено англичаните могат да съжаляват, че не изкопчиха и по-добър резултат, особено предвид броя на чистите положения в мача. Още самото начало на мача показа, че „Манчестър Юнайтед” е уязвим в защита. Сър Алекс Фъргюсън започна без Неманя Видич и до десетата минута „Реал” спокойно можеше да поведе. Белите направиха една много хубава атака и с бързи подавания разбиха точно центъра на защитата в червено, като ударът на Кедира беше блокиран в последния момент. А само три-четири минути по-късно Фабио Коентрао се освободи добре на линията на голямото наказателно поле и с коварен фалцов удар уцели лявата греда ...