02/14/13 20:58

Нов руски кошмар за Ливърпул, Зенит с огромна крачка към 1/8-финалите

Ливърпул претърпя ново тежко крушение в Русия, след като отстъпи с 0:2 на Зенит Санкт Петербург в първия мач от 1/16-финалите на Лига Европа. Мърсисайдци, които загубиха и при гостуването си на Анжи Махачкала в груповата фаза, отново демонстрираха изключителна голова немощ отвъд Урал, докато с гол-красавец на Хълк и попадение на Сергей Семак тимът на Лучано Спалети почти обезсмисли реванша. Едва бе изминала минута от началния съдийски сигнал, когато домакините организираха хубава атака отляво, която завърши с ниско центриране към Роман Широков....