02/15/13 16:23

И Багдатис преклони глава пред Гришата, българинът на полуфинал в Ротердам

Григор Димитров победи с резултат 6:7(4), 7:6(0), 6:3 кипъреца Маркос Багдатис в 1/4-финал на турнира в Ротердам. Мачът продължи 2 часа и 32 минути. Българинът успя да пласира 9 аса срещу 7 за 27-годишния му съперник, който е №36 в ранглистата.

Така Гришо спечели нови 90 точки за световната ранглиста, като те ще му позволят да се изкачи до №33 в Григор Димитров победи с резултат 6:7(4), 7:6(0), 6:3 кипъреца Маркос Багдатис в 1/4-финал на турнира в Ротердам. Мачът продължи 2 часа и 32 минути. Българинът успя да пласира 9 аса срещу 7 за 27-годишния му съперник, който е №36 в ранглистата. Така Гришо спечели нови 90 точки за световната ранглиста, като те ще му позволят да се изкачи до №33 в