02/16/13 23:16

Монпелие вкара само един на последния Нанси

Отборът на Монпелие записа минимална победа с 1:0 над опашкаря Нанси. Въпреки сериозното си превъзходство, домакините съумяха да реализират само едно попадение срещу своя противник, който сериозно се е запътил към втория ешелон на френския футбол. Единственото попадение във вратата на гостите реализира Ерера още през първото полувреме. Въпреки спечелените три точки обаче, Монпелие остава на деветото място във временното класиране. В същото време тимът на Ница се изкачи в зона Лига Европа след победа с 1:0 като гост на Бастия. Ница вече е на чет...