02/17/13 23:05

Фиорентина разнебити Интер

Срещата започна в по-бавно и спокойно темпо, но в 13-тата минута „Фиорентина” нанесе удар – центриране отляво стигна до Стеван Йоветич, той с глава продължи към Адем Ляич, който не прости на Самир Ханданович и също с глава откри резултата – 1:0. Само пет минути по-късно Йоветич беше освободен след хубава комбинация и излезе централно на линията на голямото наказателно поле срещу Ханданович, но вратарят успя да спаси силния му удар. Тези положения ясно показаха, че Андреа Ранокия и Жуан издишат тотално в центъра на защитата на нердазурите и това се превърна в основен проблем, който Андреа Страмачони трябваше да реши незабавно. Безпомощността на „Интер” беше илюстрирана отлично в 33-тата минута, когато Йоветич беше добре подсигурен от Паскуал, който му в...