02/23/13 17:58

Бербатов донесе победа на Фулъм над Стоук Сити

Димитър Бербатов донесе победата за Фулъм с 1:0 в двубоя със Стоук Сити, след като отбеляза красив гол в добавеното време на първото полувреме на "Крейвън Котидж". Българинът, който изигра своя мач номер 200 в Премиър лийг, засече от въздуха една изчистена топка и със страхотен шут с външен фалц отбеляза. Това е деветият му гол  от началото на сезона и общо 84-и във Висшата лига, припомня sportal.bg.  Важен принос за победата на Фулъм имаше и вратарят Марк Шварцер, който през второто полувреме спаси дузпа. Другият българин в състава на Фулъм Станислав Манолев не попадна в групата за мача. С победата Фулъм се изкачи на 11-то място с актив от 32 точки