02/24/13 11:02

Барселона надделя над Севиля с доста мъка

Отборът на „Барселона” успя да вземе трудна победа с 2:1 над гостуващия на „Ноу Камп” тим на „Севиля”, като мачът затвърди впечатлението, че каталунците са в труден игрови период и страдат. Първото полувреме премина при натиск на синьо-червените, но за разлика от друг път, сега чистите положения не бяха толкова много. „Севиля” явно бяха гледали внимателно мача на „Барселона” с „Милан” през седмицата и се бяха затворили с две линии пред наказателното си поле, като гонеха до последно и не позволяваха типичните двойни подавания на каталунците. Все пак „Барселона” не беше съвсем без положения – Меси имаше две възможности от пряк свободен удар, успя и да стреля опасно от игра, но вратарят на гостите Бето...