02/26/13 23:57

Божинов отново Супермен за Виченца, бележи два за обрат

Валери Божинов се превърна в истински спасител за своя Виченца, като заби и двата гола за изключително трудната победа над Гросето с 2:1 в среща от 28-ия кръг на Серия Б. Успехът може да се окаже изключително ценен в борбата за оцеляване, но съвсем не бе очакван с оглед развитието на мача. Въпреки че Гросето е на последното 22-о място, факторът „домакинство“ изигра много важна роля и срещата бе доста равностойна. Първата част приключи без попадения и по всичко личеше, че може би мачът ще приключи при нулево равенство, но в 71-ата минута 34-годи...