02/27/13 17:53

№161 в света изхвърли Возняцки от турнира в Куала Лумпур

Каролине Возняцки претърпя една от най-тежките си загуби по отношение на класирането на противничката си, след като в среща от първи кръг на турнира в Куала Лумпур отстъпи на №186 в света Киан Ванг с резултат 6-2 6-7(1) 1-6. 21-годишната китайка започна от квалификациите, а във втория сет срещу Возняцки спаси мачбол, спечели последвалия тайбрек, а в решителната трета част даде само гейм на бившата №1. След края на двубоя Ванг определи днешния си успех като "най-голямата победа в живота си".  Следващата противничка на китайката е Патриция Майр-А...