02/28/13 19:16

Лукойл ще защитава Купата, след като обезсмисли полуфинала с Ямбол

Лукойл Академик разби Ямбол с 81:56 в първия полуфинален мач от турнира за Купата на България, и ще защитава трофея си в петък вечерта. Двубой, обезсмислен от шампионите още на почивката, измъчи малкото фенове в студената зала „Конгресна“ във Варна. Ямбол явно бе изразходил всички сили в четвъртфиналната битка с Балкан, и след като видя, че няма шанс за обрат, Иван Чолаков предпочете да запази силите на момчетата си за двубоя за третото място. Сашо Везенков също раздели минутите на своите играчи, след като стана ясно, че Лукойл ще е първият фин...